Matbaa Kolay

Kullanım Şartları

Sizin Sorumluluğunuz: Yaptırdığınız işteki bilgilerin doğruluğundan siz sorumlusunuz. Lütfen bu noktaya çok dikkat ediniz. Yaptığınız tasarımlar, baskıya verilmeden önce onayınıza sunulmaktadır. İşe onay vermeden önce bütün bilgileri kontrol etmeniz gerekir. Onay alınıp iş basıldıktan sonra, içerik ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul edilemez. Yeniden bastırmak için işin tam ücretini yeniden ödemeniz gerekir.
Bilgisayar monitörlerinin renk ölçümleme farklılıkları nedeni ile oluşabilecek kalite kayıpları www.matbaakolay.com 'un sorumluluğunda değildir. Gönderilecek dosyaların baskıya uygun biçimde CMYK renk formatında hazırlanması ve uygun Grafik Dosya Formatında kayıt edilmiş olması, müşterilerimizin sorumluluğundadır. www.matbaakolay.com gönderilen dosyaların müşteriye ait olduğunu kabul eder ve sadece müşterinin isteği doğrultusunda baskıda kullanılmasını sağlar.
Ahlak dışı, müstehcen işler basılmaz. Bizim bildiğimiz veya bilemediğimiz yasa dışı, isim, amblem, malzeme kullanımından doğan cezai takip sorumluluk işi gönderen kişiye aittir. Basılan işlerin içeriğinden dolayı www.matbaakolay.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. www.matbaakolay.com uygun görmediği işleri basmama hakkını saklı tutmaktadır.
www.matbaakolay.com diğer internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Bu bağlantılar, link verilen sitelerin grup şirketlerimize ait olduğunu ya da denetlendiğini göstermez. Bağlantı verilen sitelerdeki malzemeler "olduğu gibi" sağlanmakta ve açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir. www.matbaakolay.com bağlantı verilen sitelerle ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmez. Bu sitelerin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğu garantisini vermez. www.matbaakolay.com bu sitelerdeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları, doğruluğu, kesinliği, güvenilirliği, zamanında olduğu ve sair hiç bir konuda garanti vermez.

TESLİMAT
Siparişinize ait faturanız kolinin üzerinde yer almaktadır. Siparişinizde teslimat sırasında hasar oluşmuş (yırtık, çatlak, vs.) veya eksik ürün olması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturunuz. Tutanak tutulmaması halinde hasarlı siparişinizi teslim almadan iade ediniz. Bu durumu fotoğrafla teyit etmenizi öneririz. Siparişiniz ile ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda 444 22 96 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.
GİZLİLİK
Yaptığınızı tasarımı e- mail ile bize gönderin.
Biz tasarımınızı kontrol edip size son onay için gönderiyoruz.
Onayladığınız işin ödemesini yapıyorsunuz.
Onayladığınız ve ödemesini yaptığınız işiniz, işin türüne göre sitemizde belirtilen sürede, basılıp hazır ediliyor.
İşiniz kargo ile adresinize gönderiliyor.
Yukarda belirtilenler genel iş akışıdır.