Matbaa Kolay

İptal ve İade Politikası

Sipariş İptali
Sipariş iptal ve iade ile ilgili tüm taleplerinizi iptal@matbaakolay.com adresinden veya 444 22 96 numaralı telefondan bildirebilirsiniz. Siparişinizi üretim aşamasına gelmeden önce müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek siparişinizi iptal edebilirsiniz. Siparişiniz üretime girdiyse siparişinizi iptal etme imkanı yoktur. İade Şartları
Siparişinizden mennun kalmamanız halinde, siparişinizi kargodan teslim almanızı takip eden 2 gün içerisinde müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek şikayetinizi bildirebilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili talebiniz üzerine, Satış Sonrası Destek ekibimiz ürüne ait fotoğraf ve diğer gerekli bilgileri isteyecektir. Kalite Kontrol ekibimiz tarafından yapılacak detaylı inceleme sonucunda, ürünlerin %5'inden fazlasında üretim kaynaklı bir hata bulunması durumunda, siparişiniz yeniden basılacak ve adresinize gönderilecektir. Kişiye özel baskılı ürünlerde cayma hakkı ve iade imkanı bulunmamaktadır.
İade İşlemleri
Üretim hatası kaynaklı iade işlemleriniz için, ürünü Aras Kargo ile aşağıdaki adrese 'Peşin Ödemeli' olarak göndermeniz gerekmektedir.
RİTİM BASKI SANATLARI MATBAACILIK SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ / Y. Dudullu Mah. Necip Fazıl Bulvarı Cad. No: 44 Keyap çarşısı F1 Blok 92 Ümraniye / İSTANBUL
Ürünün iade şartlarına uygun olması durumunda, kredi kartınıza veya havale ile ödeme yaptıysanız banka hesabınıza 30 iş günü içerisinde ödeme iadesi gerçekleştirilir. Ancak ödemenin hesabınıza yansıması, bankanıza bağlı olarak daha fazla zaman alabilir. Üründe herhangi bir üretim hatası bulunmaması halinde, ürününüz 'Karşı Ödemeli' olarak kayıtlı adresinize yeniden gönderilecektir.
Teslimat
Siparişinize ait faturanız kolinin üzerinde yer almaktadır. Siparişinizde teslimat sırasında hasar oluşmuş (yırtık, çatlak, vs.) veya eksik ürün olması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturunuz. Tutanak tutulmaması halinde hasarlı siparişinizi teslim almadan iade ediniz. Bu durumu fotoğrafla teyit etmenizi öneririz. Siparişiniz ile ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda 444 22 96 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.